Руслан Кравченко: Головний принцип у відновленні Київщини – «Відбудувати краще, ніж було»

Головний принцип під час відновлення зруйнованих об’єктів на Київщині – «відбудувати краще, ніж було». Про це наголосив голова Київської ОВА Руслан Кравченко під час візиту першої леді Олени Зеленської і лауреатки Нобелівської премії миру Наді Мурад до Бородянки.

«Бородянська громада – одна з тих, що найбільше постраждала від російської окупації. З початку повномасштабного вторгнення тут знищили та зруйнували близько 1,8 тис. об’єктів. Головний принцип, який будемо застосовувати, – «відбудувати краще, ніж було». Наше завдання – якомога швидше відновити Київщину та повернути людей додому», – зауважив Руслан Кравченко.

Голова Київської ОВА розповів першій леді Олені Зеленській та лауреатці Нобелівської премії миру Наді Мурад про злочини росіян у Бородянці.

Під час окупації від рук загарбників у Бородянській громаді загинули 162 особи. Декого знайшли під завалами, дехто – зникли безвісти. Те, що переживають українці, досі шокує весь цивілізований світ.

У ході візиту вони відвідали заклади дошкільної освіти «Казка» та «Буратіно». Голова КОВА розповів, що в садку «Казка» окупанти облаштовували свої позиції та зруйнували приміщення. Проте спільними зусиллями волонтерів та працівників після деокупації заклад вдалося відновити.

«Буратіно» окупанти знищили майже вщент. Місцеві жителі використовували його як укриття, адже сусідні будівлі були зруйновані авіаударами.

Крім того, Руслан Кравченко розповів пані Олені та пані Наді про комплексне відновлення Бородянки, зокрема її центральної вулиці, що найбільше зруйнована.

«Ми все відновимо! Бородянка повернеться до звичного життя!», – акцентував очільник Київської обладміністрації.

Руслан Кравченко подякував першій леді Олені Зеленській та правозахисниці Наді Мурад за підтримку.

 

Додати коментар