18 травня відбулася відкрита першість Переяславської ДЮСШ з тенісу настільного серед юнаків та дівчат 2005 р. н. та молодші. У змаганнях взяли участь понад 70 спортсменів з м. Переяслава, м. Березань та смт Баришівка. На святі спорту були присутні почесні гості, серед яких, начальник відділу з питань фізичної культури спорту та охорони здоров’я Валерій МІЛЬГЕВСЬКИЙ, директор Переяславської ДЮСШ Людмила БУРЯК. Змагання проходили в дружній атмосфері. З перших хвилин турніру почалася завзята боротьба за призові місця. Після перших зіграних партій виявилися фаворити, але інші спортсмени також чинили опір. Було багато спірних і яскравих моментів під час матчів. Дуже цікаво було спостерігати за спортсменами під час гри, за тим, як переживали за кожний влучний удар і кожен промах. Всі учасники отримали багато позитивних емоцій.
Переможцем у командному заліку стала команда Переяславської ДЮСШ, срібним призером стала команда м. Березань, бронзовим призером стала команда смт Баришівка.
Вітаємо переможців та призерів змагань і їх тренерів.
Дякуємо ЗСУ за можливість тренуватись та змагатись! Віримо в спільну ПЕРЕМОГУ!
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/347230258_549955800667529_1276897266665289001_n-1024x473.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/347232685_1516651712201418_8936699374914948477_n-473x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/347235244_6225704257536445_3569230601672018340_n-1024x473.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/347253272_1245086146123861_8639844783989888378_n.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/347254280_965055921357515_520123798701445354_n-768x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/347255794_1425586168273600_8075838340317357017_n.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/347261124_1291813051477352_3858932859847007242_n-768x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/347376680_1268792670737361_3999893793375329894_n-768x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/347395763_773896144427625_4395798029156959130_n-768x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/347417586_1267619430534820_4624071119077568390_n-1024x473.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/347419147_647729650530571_1420757508311578074_n-768x1024.jpg)