Учасники команда Переяславської ДЮСШ здобули першість з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2005 р. н. та молодші

18 травня відбулася відкрита першість Переяславської ДЮСШ з тенісу настільного серед юнаків та дівчат 2005 р. н. та молодші. У змаганнях взяли участь понад 70 спортсменів з м. Переяслава, м. Березань та смт Баришівка. На святі спорту були присутні почесні гості, серед яких, начальник відділу з питань фізичної культури спорту та охорони здоров’я Валерій МІЛЬГЕВСЬКИЙ, директор Переяславської ДЮСШ Людмила БУРЯК. Змагання проходили в дружній атмосфері. З перших хвилин турніру почалася завзята боротьба за призові місця. Після перших зіграних партій виявилися фаворити, але інші спортсмени також чинили опір. Було багато спірних і яскравих моментів під час матчів. Дуже цікаво було спостерігати за спортсменами під час гри, за тим, як переживали за кожний влучний удар і кожен промах. Всі учасники отримали багато позитивних емоцій.
Переможцем у командному заліку стала команда Переяславської ДЮСШ, срібним призером стала команда м. Березань, бронзовим призером стала команда смт Баришівка.
Вітаємо переможців та призерів змагань і їх тренерів.
Дякуємо ЗСУ за можливість тренуватись та змагатись! Віримо в спільну ПЕРЕМОГУ!