Активісти та жителі Переяслава за сприяння голови громади Вячеслава Саулка відремонтували міст через річку Трубіж у мікрорайоні Лагері – Proslav.
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/05/2023_05_09_5.jpg)
Нагадаємо, що так званий «Білий міст» вже кілька років був непрохідним та непроїзним. Особливо проблематично було перебиратись на інший берег літнім людям.
![Стан мосту через річку трубіж до виконання ремонтних робіт](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-09_13-16-31.jpg)
Активісти повідомляють, що ще минулого року було вирішено зайнятись ремонтом мосту.
«Було проведено підготовчі роботи, завезено кам’яні відходи для укріплення берегової лінії та паль. Ініціатива знайшла підтримку і сприяння з боку міського голови Вячеслава Саулка», – розповідають про процес робіт.
Зазначають, що найбільше допомагали у організації та проведенні робіт місцеві підприємці Володимир Коровніков, Сергій Герасименко та представники громадської організації «Зелене партнерство». Технічним супроводом займався Валерій Сахник.
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-09_13-16-32-2.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-09_13-16-32.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-09_13-16-33-2.jpg)
«Допомогу технікою надали директор агрофірми Юрій Павлушко та начальник комунального підприємства Переяславське ВУКГ Віктор Коркач», – додають активісти.
У перший день робіт було демонтовано плити перекриття, наступного – додатково укріплено палі, які похилилися. Окрім цього було зроблено розчистку прилеглої території і укладено плити таким чином, щоб було зручно долати міст і пішоходам і велосипедистам чи скутеристам.
Останнім етапом робіт є обладнання перил для безпечного пересування мостом. Також планують упорядкувати прилеглу територію.
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-09_13-16-33.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-09_13-16-34.jpg)
«Дякувати добрим людям за таку потрібну справу, тепер і ми з дідом зможемо перейти мостом, аби назбирати трав, ягід, грибів за Трубежем», – сказала місцева мешканка Ніна, оцінюючи роботу безкорисливих активістів.
Інформацію надав Анатолій Розсоха, співголова громадської організації «Зелене партнерство»