Спортивне життя університету

Жовтень місяць видався досить насиченим для представників силових видів спорту в нашому університеті, оскільки відбулося відразу 3 спортивних змагання.

Першими відбулися змагання з перетягування линви, які за традицією пройшли в емоційній та видовищній боротьбі. У юнаків перше місце здобула команда 6 курсу факультету фізичного виховання. Срібним призером стала збірна історичного факультету, а 3 місце посіла команда 4 курсу факультету фізичного виховання.

У дівчат переможцем стала збірна 3 курсу факультету фізичного виховання; другу сходинку завоювала збірна команда філологічного факультету. 3 місце посіла збірна команда першокурсників факультету фізичного виховання.

До Дня українського козацтва були приурочені змагання з армреслінгу та гирьового спорту. Так, в армреслінгу, у змаганнях серед дівчат, які визначали найсильніших в абсолютній ваговій категорії, призові місця розподілилися наступним чином: 1 місце посіла студентка 2 курсу природничо-технологічного факультету – Анна Скорик. 2 місце здобула Лариса Куліш – студентка 3 курсу факультету фізичного виховання; 3 місце виборола її однокурсниця – Марія Цюрик.

Серед юнаків, у ваговій категорії до 70 кг переміг четвертокурсник факультету фізичного виховання – Вячеслав Денисенко. Срібним та бронзовим призером стали представники збірної команди міста Переяслава-Хмельницького – Артур Костюк та Микола Близнюк.

У категорії до 80 кг переміг студент 6 курсу історичного факультету – Микола Петров. Срібним призером став студент 7 курсу факультету фізичного виховання Євген Тихонов; бронзовим призером – представник збірної команди міста Переяслава-Хмельницького – Юрій Селезньов.

В абсолютній ваговій категорії чемпіоном став Віктор Сулима (збірна міста Переяслава-Хмельницького); 2 місце посів Дмитро Васьківський – студент 4 курсу історичного факультету). 3 місце – Юрій Селезньов – (збірна міста Переяслава-Хмельницького).

У змаганнях гирьовиків у категорії до 75 кг переможцем став В’ячеслав Денисенко – студент 4 курсу факультету фізичного виховання, друге місце посів Олександр Василевич (6 курс, факультет фізичного виховання), 3 місце – студент 4 курсу факультету фізичного виховання Юрій Коляда.

В абсолютній ваговій категорії переможцем став представник збірної команди міста Переяслава-Хмельницького – Руслан Потупа. 2 місце – посів Богдан Карпенко (6 курс, факультет фізичного виховання); 3 місце – виборов студент 3 курсу факультету фізичного виховання – Валерій Скрипка.

Спонсором всіх цих змагань виступив профком Переяслав-Хмельницького педагогічного  університету імені Григорія Сковороди.