Кожна жінка є творчою особистістю, яка за критичних обставин може змінити напрямок своєї діяльності, та не змінить свого ставлення до краси і гармонії Всесвіту.
Відділ культури і туризму Переяславської міської ради і творча спілка майстрів Переяславщини “Мистецтво Життя” організують виставку робіт образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва “Жіноцтво. Мистецтво. Війна.”
Запрошуємо жінок-майстринь взяти участь у виставці. Будуть експонуватися роботи, виготовлені жінками у воєнний період.
Довідки за телефоном: 066 058 55 47
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/337281132_5914933441952868_2027765964579315048_n.jpg)