Сьогодні ми разом із Оксаною Степаненко, заступницею з гуманітарних питань, брали участь у освітянському форумі на тему “Стратегічна роль громад у підвищенні якості освіти – шлях до успіху”.
Освіта молодого покоління є вкрай важливою, оскільки ці діти є майбутнім нашої країни. Незважаючи на вплив війни на систему освіти, ми намагаємося знайти шляхи для підвищення її якості.
Українські школи повинні конкурувати з закордонними закладами освіти. Наші діти мають мати можливість отримувати якісні знання в незалежності від того, чи вони навчаються очно, чи в дистанційному форматі.
Щиро дякуємо організаторам та учасникам форуму за можливість обмінюватися досвідом у питаннях освіти.
Очікуючи можливі запитання, я заздалегідь хочу повідомити, що в закладах освіти нашої громади вже проводяться ремонтні роботи в укриттях. Я надам більш детальну інформацію про це завтра.
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/336164399_3708481782719972_3267756297477616185_n-1024x768.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/336356658_235503838998372_3407280329694565423_n-1024x768.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-06_12-31-06-459-1024x822.jpg)