7-8 квітня у місті Києві відбувся черговий тур жіночої суперліги по баскетболу. Цього разу друга гра між командами Переяслава та Рівного, на жаль нічого не поміняла у турнірній таблиці. Наші дівчата зазнали поразки від обох команд міста Рівного 49:73 та 60:77
Як ми уже інформували раніше, у цьому році, у звя’зку з війною в країні були об’єднані всі команди першої, вищої і суперліги в одну лігу.
Наша молода команда, яка у попередньому сезоні брала участь у чемпіонаті України першої ліги, закінчивши його на 2 місці серед 19 команд, а у цьому році рівень команд набагато вищий. Але переяславчанки намагаються боротися. У команді два досвідчених гравця, які грали у своїй спортивній кар’єрі за інші команди – це Баштова Тетяна (Лисенко) та Циганенко Вікторія (Заболотня), а наразі допомагають молодим гравцям набратися досвіду.
Незважаючи на поразки, наших дівчат відмітили тренери юнацьких збірних – це Ярош Анна і Тірон Анна, яких занесли до кандидатів юнацької збірної, яка буде влітку готуватися до Чемпіонату Європи. А по кадетській збірній Герасименко Олександра також потрапила до списку кандидатів.
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/340077120_239169751968288_8455321973988600604_n.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/340139346_2043117609227502_3148724383202188812_n.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/340498209_2480829978735817_2053985253197671577_n.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/340654091_180026698191261_640201612295624031_n.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/340816752_955269125501699_4970122589558827214_n.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/340819505_767427761757293_2287465655483582846_n.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/340837940_3568602276796451_13950701100100158_n.jpg)