Відбувся Відкритий Кубок Черкаської області з таеквон-до ІТФ: вихованці СК «Акула» у складі збірної команди Київщини вибороли 58 медалей

У Черкасах 2 квітня 2023 року пройшов Відкритий Кубок з таеквон-до ІТФ Черкаської області. За нагороди змагались 250 спортсменів, серед яких були і переяславці – Proslav.

Зазначається, що 35 вихованців спортивного клубу «Акула» м. Переяслав у складі збірної команди Київської області вибороли до своєї скарбнички 58 медалей: 25 золотих17 срібних і 16 бронзових.

Крім того, збірна команда Київської області завоювала Кубок та посіла І загальнокомандне місце в цьому турнірі.

«Вітаємо всіх учасників, переможців та призерів турніру! Щиро дякуємо всім учасникам змагань: організаторам, суддівській бригаді, колегам, спортсменам та батькам за організацію, запрошення, достойних суперників та дружню атмосферу!», – пише пані Юлія.

У турнірі також брали участь спортсмени з Золотоноші, Христинівки, Кіровоградської області, Харкова, Києва та Черкас.

Медалі спортсмени виборювали у двох дисциплінах – спарингах та тулях.