З нагоди Міжнародного дня театру, який відзначають 27 березня, у Переяславському Центрі культури й мистецтв відбувся творчий вечір «Театральні пазли», повідомляє Переяслав.City.
Свої таланти цього вечора демонстрували вихованці студії конферансу «Акцент» (керівниця Влада Черненко), театральної студії «Корифей» (керівниця Марина Криворот) та студії бального танцю «Dance Victory» (керівниця Дар’я Семенчук). З літературно-музичним номером, присвяченим українським захисникам, виступили й самі наставниці.
Влада Черненко і студія конферансу «Акцент»
Театральна студія «Корифей»