БУР запрошує доєднатися до відбору громад-приймачів БУР-таборів

Громадська організація «Будуємо Україну Разом» вже понад 8 років створює можливості для молоді творити зміни в країні через волонтерство та сприяє розвитку громад.

БУР напрацював унікальну модель підсилення молоді через волонтерство, неформальну освіту, фінансування бізнес та освітніх проектів, менторство та формування довіри, які ми успішно застосували в 87 містах по всій Україні.

Можливості від БУР для громад:

ГО “БУР” у партнерстві з програмою USAID «Мріємо та діємо», яку реалізує IREX, запрошує доєднатися до відбору громад-приймачів БУР-таборів, та відкрити нові можливості розвитку для своєї громади.

БУР-табір – це волонтерський будівничий табір у невеликих містах чи селах України, покликаний розкрити лідерський потенціал серед місцевої молоді, познайомити громаду із форматом волонтерських таборів, де волонтерство є інструментом неформальної освіти молоді. Середня тривалість табору: 7 днів.

Види об’єктів, які ми пропонуємо робити в рамках БУР-табору: 

  1. Облаштування  вуличного простору вуличними меблями з дерева або палет;
  2. Облаштування укриття в установлених ОМС місцях меблями з палетів;
  3. Косметичний ремонт та облаштування місць проживання для тимчасово переміщених осіб;
  4. Невеликий косметичний  ремонт та облаштування об’єктів соціальної інфраструктури та місць громадського користування;
  5. Косметичний ремонт та облаштування будинків сімей у складних життєвих обставинах або які постраждали внаслідок військових дій.

Подаватись можуть громади з таких областей: Закарпатська, Івано-Франківська, Волинська, Рівненська, Київська, Харківська, Одеська, Львівська, Тернопільська, Кіровоградська, Хмельницька, Житомирська, Вінницька, Черкаська, Полтавська, Чернігівська, Сумська.

Важливо, що від лінії зіткнення, північного та південного кордону до місця проведення табору має бути мінімум 100 км.

Залишити свою заявку ви можете за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdEKVjRVZGFcc_3FHeSkX3TOdIpjDmf5DmZMGsB_qHQ5duRrQ/viewform 

 

Контактна особа Анастасія: ayagushchyna@bur.org.ua

 

Кінцевий термін подачі: 21  березня, 20:00

Додати коментар