Сьогодні у селі Велика Каратуль у Переяславській громаді попрощалися з військовим Анатолієм Кулаком. Він загинув на війні рік тому і був похований в місті Дніпро як невідомий воїн. Тепер його перепоховали на рідній великокаратульській землі – Proslav.
Анатолій Кулак народився у 1965 році, був призваний добровольцем 2 березня 2022 року, та служив старшим механіком технічного обслуговування взводу забезпечення 1-го самохідно-артилерійського дивізіону бригадної артилерійської групи.
9 березня 2022 року, за тиждень після мобілізації, Анатолій загинув під час виконання бойового завдання в результаті артилерійського обстрілу в районі міста Волноваха Донецької області. Він був похований в місті Дніпро як невідомий воїн, оскільки числився зниклим безвісти.
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/03/dsc00006.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/03/dsc00008-1.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/03/dsc00035.jpg)
Вічна слава Героям які захищають незалежність України. Їх подвиг ніколи не буде забутим.