Одвічне питання :шахи-спорт, мистецтво чи наука? Турнір завершився, а питання залишилося відкритим.
18 лютого 2023 року в Київському шаховому клубі “Бригантина” відбувся шаховий турнір серед дітей та дорослих 3 розряду. Вихованка Переяславської ДЮСШ Мисан Ангеліна (тренер-викладач Василь Гречко) стала кращою серед дівчат, а в загальному заліку посіла шосте місце. Вітаємо Ангеліну та її тренера з хорошим результатом. Бажаємо вдалих стартів та хороших результатів.
Дякуємо ЗСУ за можливість тренуватись та змагатись! Віримо в спільну ПЕРЕМОГУ!
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/332054854_2223652201152244_7108913605796442492_n-1024x768.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/332083562_972218260431411_1018650247239636304_n-768x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/332097462_992043085096745_2993827177756269535_n-1024x768.jpg)