Вчора з нагоди Дня Святого Валентина в приміщенні Мистецької галереї КЗ «Переяславський ЦКМ» відбувся майстер-клас з техніки монотипія (монотипія – це техніка створення зображення шляхом нанесення фарби на скляну чи пластикову пластину, який дає змогу передати фактуру відбиття фарби на папір.) від Романа Кірпи. На майстер-клас завітали учні ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький ЦПТО».
Заняття відбулося за сприяння Відділу культури і туризму, Відділу освіти та Відділу з питань фізичної культури, молоді, спорту та охорони здоров’я виконавчого комітету Переяславської міської ради.
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-06_11-27-15-724x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-14_22-15-04-2-768x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-14_22-15-04-768x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-14_22-15-05-768x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-14_22-15-13-768x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-14_22-15-14-2-768x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-14_22-15-14-768x1024.jpg)