7 лютого в Київському легкоатлетичному манежі відбувся Кубок України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих.
У змаганнях взяли участь 263 атлети з 22 областей України і міста Києва. Вихованці Переяславської ДЮСШ показали хороші результати і ввійшли в десятку кращих спортсменів кожен на своїй дистанції.
Ці змагання були останньою репетицією перед дорослим чемпіонатом України та чемпіонатом серед молоді, які мають відбутися 17-19 лютого 2023 року в м. Києві.
Бажаємо вдалих стартів.
Дякуємо ЗСУ
за можливість тренуватись та змагатись.