Чому у Києві та області частіше вимикають світло? У ДТЕК дали відповідь

У Києві та області зростає регулярність відключення електроенергії. Це пов’язано з російськими атаками по енергосистемі, через морози та повернення до роботи промисловості після святкових і вихідних днів.

Про це повідомляє ДТЕК.

Деталі

За інформацією компанії, часті атаки рф на енергосистему Україну посилюють дефіцит електроенергії. Крім того, через посилення морозів люди частіше використовують обігрівачі, а це призводить до значного зростання навантаження на мережі.

До того ж промислові підприємства повернулись до роботи, що теж призвело до збільшення споживання електроенергії.

“На новорічні свята нам вдалося знизити час відключень до мінімуму. Однак останні дні дефіцит потужності в Києві та області зростає”, — зазначили в ДТЕК.

У компанії пояснили, що енергетики утримують ситуацію в рамках стабілізаційних графіків, але все частіше в так звані “негарантовані години” диспетчерам доводиться обмежувати електропостачання для уникнення аварій.

Нагадаємо, в Україні можуть запровадити додаткові відключення світла. Через зниження температури повітря, використання енергії збільшується та створюється певний дефіцит, тому електрику вимикатимуть вночі.

Також ми писали, що один з енергооб’єктів України зазнав шість терористичних атак зі сторони російських військових. Ця підстанція відповідала за електропостачання до осель сотень тисяч українців. В Укренерго показали унікальне відео зруйнованого росіянами енергооб’єкта.

Додати коментар