«Боротьба за Українську державність: минуле та сучасне» – стартує Конкурс з історії України для учнів закладів загальної середньої освіти

Кафедра історії і культури України та спеціальних історичних дисциплін Університету Григорія Сковороди в Переяславі запрошує учнів професійно-технічних училищ та 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів до участі в Конкурсі з історії України імені Ярослава Потапенка «Боротьба за Українську державність: минуле та сучасне».

На Конкурс подаються самостійно підготовлені наукові роботи, оформлені відповідно до вимог – вони зазначені в Інформаційному листі.

До конкурсної роботи обов’язково подається заявка у довільній формі (із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, електронної адреси, місця проживання, повної назви закладу загальної середньої освіти, назви конкурсної роботи).

Конкурсні роботи необхідно надіслати звичайним поштовим відправленням до 30 березня 2023 року за адресою: Київська обл., Бориспільський район, м. Переяслав. вул. Сухомлинського, 30, кафедра історії та культури України та спеціальних історичних дисциплін. Або на електронну пошту: istorii222@gmail.com і продублювати на rusyapotapenko007@gmail.com.

Інформацію про дату проведення підсумкової конференції буде повідомлено додатково.

Всі роботи, які беруть участь у Конкурсі, не повертаються, рецензії (відгуки) на них не видаються.

Вимоги до змісту і оформлення конкурсної роботи, критерії оцінювання та інші деталі – в інформаційному листі.

За додатковою інформацією можна звертатися за електронною адресою оргкомітету Конкурсу istorii222@gmail.com , а також за телефонами: +38 (09330305007 (Валентина Костянтинівна Молоткіна), +38 (066) 177-61-68 (Руслана Михайлівна Потапенко).

Додати коментар