З цього понеділка по п’ятницю група Переяславців проходить навчання з будівництва шведських модульних будиночків у місті Рівне. Виробник провів навчання інструкторів, які передають свої знання спеціалістам міст, які отримають такі будиночки. До делегації з Переяслава увійшли Валентин Шуткевич (начальник відділу культури й туризму), Валерій Мільгевський (начальник відділу молоді і спорту), Олександр Зоря (головний спеціаліст відділу капітального будівництва), Андрій Потупа (заступник директора ЦКМ із господарської діяльності), Костянтин Тесля (завідувач господарства Переяславської художньої школи).
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/12/ewerwwerfwefewaew.jpg)
“Ми проходимо навчання монтажу таких будиночків. Разом з нами проходять навчання групи з Борисполя, Ірпеня, Бучі та Харкова.” – поділився з proslav Валентин Шуткевич.
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/12/317928958_10210657699115466_5437321409635579547_n.jpg)
Нові знання ніколи не будуть зайвими, а у майбутньому такі будиночки можливо будуть використовуватися й у Переяславській громаді.