Внаслідок масованого обстрілу росією, що відбувся 05.12.2022, в Київській області пошкоджена критична інфраструктура. За рішенням «Укренерго» запроваджено аварійні вимкнення електроенергії. Тому графіки відключень не діють. Енергетики працюють у посиленому режимі, щоб якнайшвидше повернутися до планових вимкнень із графіками.
Графіки стабілізаційних відключень поки не діють!
Просимо набратися терпіння та зберігати спокій. Буде повернуто до стабілізаційних графіків, щойно ситуація в енергосистемі стабілізується.
Тримаймо стрій! Все буде Україна! ![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/318579644_474891638150637_1259232426212701403_n.jpg)