Корисні інфографіки: що робити в разі надзвичайної ситуації

280-ий день поспіль російські загарбники продовжують тероризувати українське населення, знищуючи ракетними ударами нашу інфраструктуру та вбиваючи людей. Наші військові — Збройні Сили України, Територіальна оборона, Нацгвардія та інші воєнізовані організації — дають гідну відсіч агресору.

Та перемога України залежить також від того, наскільки добре її громадяни готові захищати власне життя та тих, хто поруч. 

Кожна людина має розуміти, як діяти в кризові моменти. Особливо це стосується ситуацій, коли існує пряма загроза життю, а поліцейські, лікарі «швидкої допомоги», рятувальники вимушені працювати в екстреному режимі.

Зібрали для вас практичні поради, як діяти в надзвичайних ситуаціях. Йдеться про підготовку до зими в умовах воєнного стану, що необхідно мати на випадок відсутності електроенергії, теплопостачання чи зв’язку, що необхідно покласти до тривожної валізки тощо.

Уважно прочитайте та зберігайте собі, щоб не загубити. Дотримання цих простих правил допоможе зберегти життя та здоров’я людей. 

Пам’ятайте, в першу чергу зберігайте спокій, бережіть себе та близьких. 

Поділ

Додати коментар