![](https://koda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/316807523_516898390464382_4623070055333779504_n.jpg)
Внаслідок російських обстрілів маємо перебої з постачанням електроенергії в різних регіонах. У багатьох областях центри екстреної медичної допомоги та медицини катастроф почали використовувати для роботи генератори. Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров’я України.
Водночас фіксуються перебої із мобільним зв’язком, тому абоненти можуть не додзвонитись на лінію «103» у разі потреби.
У Міністерстві нагадують, що робити, якщо є потреба в медичній допомозі, але немає мобільного зв’язку.
Зберігайте спокій та допомагайте ЗСУ.
![](https://koda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/316807523_516898390464382_4623070055333779504_n-300x300.jpg)