Сьогодні, напередодні Дня працівників сільського господарства, відбулись урочистості та вшанування величної праці невтомних трудівників цієї галузі Переяславської громади. З професійним святом аграріїв громади привітав міський голова Вячеслав Саулко.
Щирі слова подяки звучали в адресу керівників господарств, фермерів та всіх трудівників агропромислового комплексу за відданість справі, нелегку повсякденну роботу, а також за постійну підтримку та співпрацю з органами місцевого самоврядування.
Вручили подяки та матеріальне заохочення тим, хто, доклавши потужних зусиль, здобув вагомі результати у діяльності.
Концертну програму провела Влада Черненко, а номери підготували Оксана Чирка, Софія Леонова та Дар’я Семенчук.
Свої кошти, отримані під час нагородження заступник директора ПП “Ані” Гор Авдалян передав волонтеру Інні Марченко для потреб ЗСУ.
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/DSC_0072-2-771x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/DSC_0074-1-1024x683.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/DSC_0077-1024x683.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/DSC_0079-1-1024x683.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/DSC_0081-1024x683.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/DSC_0082-1024x683.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/DSC_0085-1024x683.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/DSC_0087-1-1024x683.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/DSC_0089-1-1024x683.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/DSC_0091-1-1024x683.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/DSC_0093-1024x683.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/DSC_0095-1-1024x683.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/DSC_0097-2-1024x683.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/DSC_0100-1-1024x683.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/DSC_0101-1024x683.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/DSC_0103-2-1024x683.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/DSC_0105-1024x683.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/DSC_0107-1024x683.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/DSC_0113-1-1024x683.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/DSC_0120-1024x683.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/DSC_0126-1024x683.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/DSC_0128-1024x683.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/DSC_0137-1024x683.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/DSC_0138-1024x683.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/DSC_0144-1024x683.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/DSC_0145-1024x683.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/DSC_0147-1024x683.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/DSC_0150-1024x683.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/DSC_0154-1024x683.jpg)