“4 листопада Київський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи завітав на запрошення Відділу культури і туризму Переяславської міської ради.
.
Метою зустрічі було забезпечення ефективної роботи культурного фронту та її адаптація під нові реалії.
.
Міні – лекції звучали від провідних спеціалістів області та столиці.
.
Після семінару спікери відвідали
«Мистецьку галерею», де експонуються роботи художників міста Переяславая. а краєзнавець та активіст @Микола Богатир провів вражаючу екскурсію містом «Україна – 1187».
![🖼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta7/1.5/16/1f5bc.png)
.
Навіть в умовах воєнного стану галузь культури продовжує активно працювати. Проводяться семінари, майстер-класи, виставки, благодійні концерти та ярмарки. Працівники культури є активними учасниками волонтерського руху: допомога військовим та внутрішньо переміщеним особам, які опинилися у скрутному становищі.
.
Наближаємо перемогу разом!
Тримаємо культурний фронт!” – допис із соцмереж начальника відділу культури і туризму Валентина Шуткевича.
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/314369387_219965903719618_8210032824174868269_n.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/314461289_219965897052952_94698482596734245_n.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/314499895_219965913719617_23034123041206119_n-1024x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/314505030_219965910386284_8033265901827285011_n.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/314558673_219965907052951_6280276380291030462_n.jpg)