У середині вересня у місті за адресою: вул. Можайська, 9 було розпочато ремонт під’їзного шляху, асфальтування шляху до багатоквартирного будинку. І от роботи завершено!
“Велика вдячність усім причетним до цієї благородної і чудової справи, яка вже знайшла добрий відгук від людей – для них це асфальтування було довгоочікуване і бажане.
Такі роботи будуть продовжуватися і під‘їздні шляхи до багатоквартирних будинків будуть ремонтуватися.
З Божою поміччю працюємо для людей!” – міський голова Вячеслав Саулко.
![](https://scontent.fkbp1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/310276707_5529208887132494_5128871550053658456_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=vYdHiVAbr9AAX_ePj_R&_nc_ht=scontent.fkbp1-1.fna&oh=00_AT9RaJXiKuWzcV1YbVkhMog1yg_HlhooivTrRCdHpiK0ew&oe=634BB0A8)
![](https://scontent.fkbp1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/310159827_5529208900465826_5441525161222305527_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=MfjoZwvfLzUAX9udzrI&_nc_ht=scontent.fkbp1-1.fna&oh=00_AT8qN6v-Ib2sqPvnn_u4rW514hcI8_U2rlvUpugMKB0L0w&oe=634ACA95)
![](https://scontent.fkbp1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/310136650_5529209020465814_3249488189763266420_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=Pq22EGwG5HQAX897qag&_nc_ht=scontent.fkbp1-1.fna&oh=00_AT8Dukejlf19JI_xki_JRztForxBvXpXnYm23GFUxaTZ9w&oe=634C1CE4)
![](https://scontent.fkbp1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/310234519_5529209207132462_4159960201064299114_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=V5LM21k_ToMAX9M-L0y&_nc_ht=scontent.fkbp1-1.fna&oh=00_AT971iJvOoJAHwsssw3TY2MW187_JupOEer1HpkROY1qmA&oe=634BB967)
![](https://scontent.fkbp1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/310303880_5529209187132464_8962859718820315170_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=P7llSgsNcCYAX_8kMPj&_nc_ht=scontent.fkbp1-1.fna&oh=00_AT_BHWZYBvwwLBwWLD23vjV6bYPgDlXswfAWuHnZPQ1b-A&oe=634BF41F)