Ворог вперше завдав удару дронами-камікадзе вглиб центральної України. Незважаючи на те, що лінія фронту проходить далеко від нас, все ж залишається небезпека повітряної загрози. Закликаю Вас не нехтувати сигналами повітряної тривоги. Перегляньте свої погляди, своє ставлення і віднесіться з усією серйозністю до можливих обстрілів. Не перебувайте під час тривоги поруч з адміністративними будівлями, об’єктами критичної інфраструктури та військовими об’єктами.
У разі оголошення тривоги слідуйте в найближче укриття (якщо такої можливості немає — вийдіть з будівлі, знайдіть безпечне місце; знаходячись у квартирі — спустіться з верхніх поверхів та пам’ятайте про правило «двох стін»).
Слідкуйте за оголошеннями!
Будьте пильними та бережіть себе! – звернення голови Бориспільської державної військової адміністрації Руслана Дяченка.
***
Як поводитися під час атаки дронів-камікадзе.
![◾️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1.5/16/25fe.png)
![◾️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1.5/16/25fe.png)
![◾️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1.5/16/25fe.png)
![◾️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1.5/16/25fe.png)
Бережіть себе та вірте в ЗСУ!
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/310804537_2711825065618837_4405870132744835935_n.jpg)