Переяславський будинок художньої творчості дітей, юнацтва та молоді долучається до благодійної акції “Смілива гривня”, яку організовує Національний банк України з метою збору коштів на підтримку Збройних Сил України.
Акція стартувала 01 серпня 2022 року і триватиме до 31 жовтня 2022 року.
Мета проведення акції – зібрати кошти на підтримку Збройних Сил України та дати можливість українцям зробити свій внесок у перемогу, адже навіть найменша пожертва є важливою для наближення нашої перемоги в боротьбі з ворогом за незалежність і цілісність України. Також, долучившись до цієї акції, ми хочемо підтримати патріотичний дух наших вихованців та поширити культуру благодійності.
Благодійна акція “Смілива гривня” передбачає збір монет, які перебувають в обігу, номіналами 10, 50 копійок, а також 1, 2, 5 та 10 гривень.
Кожен може відправити свою гривню на фронт. Кожна монетка – це твій внесок в перемогу!
Об’єднаємо наші зусилля заради майбутнього нашої країни!
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/309301016_1108680256423202_3382934001474364255_n.jpg)