На вулиці Гімназійній у Переяславі розпочали капітальний ремонт водопровідної мережі. Цю процедуру вирішили провести силами КП Переяславське ВУКГ, щоб у подальшому була можливість виконати якісний ремонт дорожнього покриття.
![Капітальний ремонт мережі водопостачання на вулиці Гімназійній](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/09/35452436622662324362463-1024x538.jpg.webp)
«В рамках проведення благоустрою наших доріг, наразі проводяться відповідні роботи на ділянці дороги вулиці Гімназійна. Це одна з центральних вулиць міста, яка також потребує капітального ремонту дорожнього покриття. Зараз проводиться капітальний ремонт водопровідної мережі. Саме по цій вулиці регулярно стаються пориви води. Тільки за цей рік було 7 випадків. Ми маємо велику надію, що дані роботи будуть зроблені якісно та оперативно. Відповідні роботи проводяться силами місцевого ВУКГ без залучення додаткових підрядників, що дасть змогу зекономити бюджетні кошти», – заявив голова громади Вячеслав Саулко.