Грошову допомогу від ООН отримають ще 130 тисяч українців, – Мінсоцполітики

Міністерство соціальної політики передало Агентству ООН у справах біженців черговий список осіб для виплати їм грошової допомоги. На допомогу можуть розраховувати найуразливіші категорії громадян: люди з інвалідністю, пенсіонери, одинокі батьки, які самостійно виховують дітей, малозабезпечені сім’ї.

У пресслужбі Мінсоцполітики повідомили, що цього разу список складається з 130 тисяч людей. Заяви обирали із зареєстрованих на отримання грошової допомоги від міжнародних організацій на платформі єДопомога.

Грошову допомогу від ООН отримають ще 130 тисяч українців, – Мінсоцполітики

«Це вже третій список, наданий Управлінню Верховного комісара ООН у справах біженців. По списку переданих заяв 12.05.2022 та 26.06.2022 вже було виплачено грошову допомогу 143 338 особам», – йдеться у повідомленні.

Відомо також, що загалом 2 545 645 осіб включено до списків, переданих Мінсоцполітики до різних міжнародних організацій, в тому числі УВКБ ООН, задля виплати грошової допомоги, з яких 901 052 особи вже отримали грошову допомогу.

У міністерстві наголошують, що після передачі списків на виплату міжнародні організації проводять додаткову перевірку щодо дедублікації виплат.

Для отримання грошової допомоги особам, які відповідають критеріям, необхідно зареєструватися на платформі єДопомога. Ця гуманітарна платформа має три напрями підтримки українців: державна, волонтерська та міжнародна. єДопомога міжнародна надає можливість залишити заявку на фінансову підтримку від міжнародних організацій. Зі свого боку, Мінсоцполітики проводить верифікацію даних заявника, використовуючи наявні державні інформаційні реєстри та бази даних, що дозволяє отримувати перевірену інформацію про особу.

 

 

Додати коментар