“Після тривалої паузи в офіційних змаганнях зі стронгмену я сьогодні знову відчув себе спортсменом.
В рамках фестивлю Arnold Classic Europe 2022 взяв участь у Трак Чемпіонаті Європи і здобув срібну медаль і кубок, який став моїм першим кубком нової колекції. Всі мої попередні трофеї, а їх було більше 70-ти, згоріли у зруйнованому будинку в рідному Маріуполі.
Я розпочинаю поповнення колекції новими трофеєми і впевнений, що разом з моїми нагородами відновиться і наш український Маріуполь!
Дякую за можливість знову виступати на високих спортивних майданчиках ЗСУ та Федерація стронгмену України” – Олександр Лашин на власній сторінці у ФБ.
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/307151929_2119830404876098_4866312774329247133_n.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/307372602_2119830421542763_7298384736155316634_n.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/307467595_2119830704876068_667299114376145679_n.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/307579470_2119830631542742_4362286718659929201_n.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/307829874_2119830518209420_6540550507634608335_n.jpg)