В Переяслав-Хмельницькій міськрайонній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся семінар

В Переяслав-Хмельницькій міськрайонній філії Київського обласного центру зайнятості велика увага приділяється проведенню інформаційних та консультаційних семінарів як засобу надання інформації клієнтам, висвітленню того чи іншого актуального питання або методу, що сприяє пришвидшенню працевлаштування та можливості адаптації в сучасному світі. Один раз на місяць Переяслав-Хмельницька  філія у рамках співпраці з Броварським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги проводить спільний семінар із загальних питань зайнятості.

Цього разу у семінарі взяли участь заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Переяслав-Хмельницької МРФ КОЦЗ Любов Томченко та головний юрист сектору «Переяславське бюро правової допомоги» Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юлія Потапенко.

Юлія Потапенко надала інформацію про порядок отримання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги фізичним особам,  а також про перелік необхідних документів для її отримання. Також надала інформацію щодо можливості здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу в судах, інших державних органах, у тому числі органах місцевого самоврядування чи перед іншими особами. Любов Томченко в свою чергу проінформувала щодо послуг служби зайнятості, можливості отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу та щодо можливості навчання осіб за освітніми програмами  у сфері інформаційних технологій «Старт в ІТ».

Додати коментар