31 липня у Переяславі провели в останню земну путь двох Захисників України – Міщенка Володимира та Іванова Олексія. На подвір’ї Свято-Єфремівського храму на території лікарні зібралися рідні, друзі, побратими полеглих у бою військових, щоб попрощатися та виразити вдячність за мирне небо та вклад у перемогу України – Proslav.
![У Переяславі провели в останній путь двох Захисників України - Міщенка Володимира та Іванова Олексія](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/07/dsc04570.jpg)
![У Переяславі провели в останній путь двох Захисників України - Міщенка Володимира та Іванова Олексія](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/07/dsc04584.jpg)
![У Переяславі провели в останній путь двох Захисників України - Міщенка Володимира та Іванова Олексія](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/07/dsc04590.jpg)
![У Переяславі провели в останній путь двох Захисників України - Міщенка Володимира та Іванова Олексія](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/07/dsc04592.jpg)
![У Переяславі провели в останній путь двох Захисників України - Міщенка Володимира та Іванова Олексія](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/07/dsc04600.jpg)
![У Переяславі провели в останній путь двох Захисників України - Міщенка Володимира та Іванова Олексія](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/07/dsc04604.jpg)
![У Переяславі провели в останній путь двох Захисників України - Міщенка Володимира та Іванова Олексія](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/07/dsc04609.jpg)
![У Переяславі провели в останній путь двох Захисників України - Міщенка Володимира та Іванова Олексія](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/07/dsc04615.jpg)
![У Переяславі провели в останній путь двох Захисників України - Міщенка Володимира та Іванова Олексія](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/07/dsc04624.jpg)
![У Переяславі провели в останній путь двох Захисників України - Міщенка Володимира та Іванова Олексія](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/07/dsc04618.jpg)
![У Переяславі провели в останній путь двох Захисників України - Міщенка Володимира та Іванова Олексія](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/07/dsc04644.jpg)
Володимир Миколайович буде вічно спочивати на Заальтицькому кладовищі, а Олексій Петрович у селі Мала Каратуль.