Проведення мирних зборів і мітингів, інших спортивних, культурно-просвітницьких, релігійних, розважальних та видовищних масових заходів в умовах воєнного стану на території Переяславської міської територіальної громади можливе лише за погодження з Переяславською міською радою!
Для отримання погодження на проведення заходу необхідно надати письмовий запит із зазначенням інформації:
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1.5/16/1f539.png)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1.5/16/1f539.png)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1.5/16/1f539.png)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1.5/16/1f539.png)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1.5/16/1f539.png)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1.5/16/1f539.png)
Письмові запити приймаються для опрацювання у відділі культури і туризму Переяславської міської ради за адресою: м.Переяслав, вулиця Григорія Сковороди, 81 або на
електронну скриньку: mystetskyi@ukr.net
![📧](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t17/1.5/16/1f4e7.png)
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/2757.png)
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/2757.png)
Більш детальна інформація щодо Порядку проведення масових заходів на території Київської області в умовах правового режиму воєнного стану за посиланням https://koda.gov.ua/…/poryadok-provedennya-masovyh…
Інф. відділу культури і туризму