Створили віртуальний музей пам’яті війни. Там можна подивитися на зруйновані Ірпінь, Бучу, Гостомель, Горенку та інші населені пункти Київської області.
“VR-музей” створила Київська обласна адміністрація у співпраці з проєктом “Війна впритул”.
За допомогою 3D-турів відвідувачі зможуть відвідати міста Київщини, які зруйнувала російська армія.
У “VR-музеї пам’яті війни” зафіксовані руйнації – “щоб запам’ятати та показати нащадкам, якою ціною виборюємо свободу та незалежність”.
![Створили віртуальний "VR-музей" пам’яті війни, де можна подивитися на зруйновані Ірпінь, Бучу, Гостомель, Горенку та інші населені пункти Київщини](https://static2.gazeta.ua/img2/cache/gallery/1094/1094251_1_w_570.jpg?v=1)
![Створили віртуальний "VR-музей" пам’яті війни, де можна подивитися на зруйновані Ірпінь, Бучу, Гостомель, Горенку та інші населені пункти Київщини](https://static2.gazeta.ua/img2/cache/gallery/1094/1094251_2_a_135_100.jpg?v=1)
![Створили віртуальний "VR-музей" пам’яті війни, де можна подивитися на зруйновані Ірпінь, Бучу, Гостомель, Горенку та інші населені пункти Київщини](https://static2.gazeta.ua/img2/cache/gallery/1094/1094251_3_a_135_100.jpg?v=1)
![Створили віртуальний "VR-музей" пам’яті війни, де можна подивитися на зруйновані Ірпінь, Бучу, Гостомель, Горенку та інші населені пункти Київщини](https://static2.gazeta.ua/img2/cache/gallery/1094/1094251_4_a_135_100.jpg?v=0)
![Створили віртуальний "VR-музей" пам’яті війни, де можна подивитися на зруйновані Ірпінь, Бучу, Гостомель, Горенку та інші населені пункти Київщини](https://static2.gazeta.ua/img2/cache/gallery/1094/1094251_5_a_135_100.jpg?v=0)
“Упевнені, що після перемоги ми все відбудуємо. Київщина знову стане місцем для життя, де кожен хотітиме мати будиночок, займатися активним туризмом, дегустувати смачну їжу від локальних фермерів чи усамітнюватися в етносадибі серед природи”, – йдеться на сайті музею.
Унаслідок бойових дій в Київській області зруйновано більше 4 тисяч житлових будинків. Критичних руйнувань завдано в Бучанській, Ірпінській, Гостомельській, Бородянській, Макарівській, Великодимерській та Пісківській територіальних громадах.