Уже багато років поспіль Центр надання соціальних послуг та соціальної інтеграції – установа Київської ОДА, підпорядкована Департаменту соціального захисту населення Київської ОДА тісно співпрацює з представництвом Мальтійської служби допомоги Pik ASZ м. Магдебург, яке очолює Олівер Браун. Неодноразово заклад отримував гуманітарні вантажі від цієї організації, і закінчення травня не стало виключенням з приємних тенденцій.
«Навіть зараз, незважаючи на такі непрості часи, Олівер зміг зібрати та відправити гуманітарний вантаж з великим переліком необхідних речей по догляду за нашими клієнтами. До переліку вантажу входять: спеціальні ліжка, меблі (в тому числі медичного призначення), засоби особистої гігієни, підгузки, музичні інструменти для забезпечення дозвілля наших підопічних та інше» – написали на сторінці Центру у Facebook.
ProSlav приєднується до щирих вдячних слів на адресу Олівера Брауна та його партнерів.Ваші вчинки краще слів говорять про те, як працює міжнародна дружба та є прикладом великої людяності та відданості великій волонтерській справі.
![Центр надання соціальних послуг та соціальної інтеграції Переяслав отримав новий гуманітарний вантаж із Магдебурга](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/05/283466724_2188996967921646_3383193156281654028_n-768x1024.jpg)
![Центр надання соціальних послуг та соціальної інтеграції Переяслав отримав новий гуманітарний вантаж із Магдебурга](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/05/283731474_2188997437921599_8334810962993042965_n-768x1024.jpg)
![Центр надання соціальних послуг та соціальної інтеграції отримав новий гуманітарний вантаж із Магдебурга](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/05/283552459_2188997331254943_7936018730282502048_n-768x1024.jpg)
![Центр надання соціальних послуг та соціальної інтеграції Переяслав отримав новий гуманітарний вантаж із Магдебурга](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/05/283573357_2188997161254960_3383965000356832949_n-768x1024.jpg)