Із кінця квітня відділ культури та туризму Переяславської міської ради проводить виїзні концерти для підняття бойового духу. У концертах беруть участь працівники КП “Переяславський центр культури та мистецтва”, місцеві співаки та танцюристи. Такі заходи є дійсно важливими, адже ніщо так не налаштовує на позитив та не заряджає енергією, як українська пісня.
Навіть під час війни морально-психологічне забезпечення бійців має підтримуватися – Proslav.
![Виїзні концерти для підняття бойового духу проводить відділ культури та туризму Переяславської міської ради](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-29-09.54.53.jpeg)
![Виїзні концерти для підняття бойового духу проводить відділ культури та туризму Переяславської міської ради](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-29-09.54.54.jpeg)
![Виїзні концерти для підняття бойового духу проводить відділ культури та туризму Переяславської міської ради](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-29-09.54.49.jpeg)
![Виїзні концерти для підняття бойового духу проводить відділ культури та туризму Переяславської міської ради](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-29-09.54.52.jpeg)
![Виїзні концерти для підняття бойового духу проводить відділ культури та туризму Переяславської міської ради](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-29-09.54.50.jpeg)
![Виїзні концерти для підняття бойового духу проводить відділ культури та туризму Переяславської міської ради](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-29-09.54.48.jpeg)
![Виїзні концерти для підняття бойового духу проводить відділ культури та туризму Переяславської міської ради](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-29-09.54.47.jpeg)
![Виїзні концерти для підняття бойового духу проводить відділ культури та туризму Переяславської міської ради](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-29-09.54.51.jpeg)