В Україні запустили гарячу лінію для постраждалих від війни

Якщо через війну вам довелося покинути домівку та евакуюватися в більш безпечні регіони України, то ви можете отримати в Дії за кілька кліків статус ВПО та виплату від держави – для себе та своїх дітей –Telegram-канал порталу цифрових послуг.

Виплати для ВПО передбачені щомісячно в розмірі 2000грн для дорослих та 3000грн для дітей. Допомогу можна отримати на картку єПідтримка та витратити на будь-які категорії товарів або ж зняти готівку. Щоб скористатися послугою, оновіть застосунок.

Як отримати послугу для ВПО в застосунку Дія?

  • Зайдіть у Дію та натисніть 👉🏻 Послуги 👉🏻 Отримати статус ВПО.
  • Вкажіть своє поточне місцеперебування, підтвердьте геолокацію та натисніть 👉🏻 Продовжити. Геолокоція потрібна лише один раз, лише в межах комплексної послуги ВПО.
  • Якщо маєте дитину, можете отримати статус переселенця і для неї — свідоцтво про народження підтягнеться в Дію або ж ви можете додати його вручну Якщо ж дітей у вас немає, натисніть 👉🏻 Зареєструватися без дітей.
  • Виберіть картку єПідтримка, щоб отримувати фінансову допомогу. Раптом у вас ще немає картки єПідтримка, оформте її в одному з банків-партнерів
  • Вкажіть, яка допомога вам необхідна (потреби в медичному обслуговуванні, освіті або ж гуманітарці) та залиште контактні дані. Щойно з’явиться можливість допомогти, з вами зв’яжуться представники соцзахисту.

Послуга наразі доступна для українців, які раніше не мали статусу ВПО.

“Команда Дії працює в турборежимі, щоб усі внутрішні переселенці могли отримати довідку та грошову допомогу онлайн”, – коментують розробники.

Додати коментар