За ініціативи волонтера, депутата Переяславської міської ради Андрія Іващенка, у Переяславській громаді буде висаджено близько 400 дерев. Переяславське та Березанське лісництво надало саджанці молодих каштанів, чорного горіха та дуба. Ці дерева будуть висаджені у різних районах нашого міста – Proslav.
Сьогодні у Переяславі біля Меморіалу слави, джурами ЗОШ №2 було висаджено близько 100 каштанів. Школярі долучилися до відновлення зелених насаджень нашого міста, а розмітку посадки зробили працівники відділу земельних ресурсів Переяславської міської ради на чолі з головним архітектором Петром Пурденком.
![Висадка дерев школярами ЗОШ №2 у Переяславі](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0017-2.jpg)
![Висадка дерев школярами ЗОШ №2 у Переяславі](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0016-2.jpg)
![Висадка дерев школярами ЗОШ №2 у Переяславі](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0018-2.jpg)
Також сьогодні волонтери УГСП висадили алею з 200 дерев чорного горіха по Стогніївському шляху. Перед висадкою, активісти порадились з білогами та архітертором, тож надіємось, що ці дерева приймуться і згодом наше місто стане ще зеленішим та охайнішим.
![Андрій Іващенко - висадка дерев на Стогніївському шляху у Переяславі](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0019-2.jpg)
![Стогніївський шлях у Переяславі](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0024-1.jpg)
![Висадка нових дерев чорного горіха](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0022-1.jpg)
![Висадка дерев - волонтери УГСП](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0021-1.jpg)
![Висадка дерев - волонтери УГСП](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0020-1.jpg)
![Висадка дерев - волонтери УГСП](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0023-1.jpg)