Щорічно 20 квітня відзначається День вдячності волонтерам. Людство висловлює вдячність усім, хто знайшов у собі силу, відвагу та доброту здійснювати добрі справи, не вимагаючи нічого натомість – Proslav.
Переяславський виш виконує велику волонтерську роботу, з першого дня війни. Займається допомогою по збору необхідних речей для армії та для людей які потребують гуманітарної допомоги.
Сьогодні, 20 квітня в університеті імені Григорія Сковороди у Переяславі відзначили День вдячності волонтерам. Усіх причетних ректор університету Віталій Коцур нагородив грамотами та пам’ятними подарунками. Серед нагороджених є працівники, студенти, випускники УСГП, а також депутати Переяславської міської ради.
![День вдячності волонтерам в Університеті імені Григорія Сковроди в Переяславі](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/dsc00017.jpg)
![День вдячності волонтерам в Університеті імені Григорія Сковроди в Переяславі](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/dsc00034.jpg)
![Відзначення Дня вдячності волонтерів](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/dsc00061.jpg)
![Волонтери в Університеті Григорія Сковороди у Переяславі](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/dsc00088.jpg)
![Олександр Пасічник і Віталій Коцур](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/dsc00105.jpg)
![Григорій Ярема, Віталій Коцур та Андрій Іващенко](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/dsc00164.jpg)
![День вдячності волонтерам в УГСП](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/dsc00196.jpg)
![Волонтери УГСП](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/dsc00302.jpg)
По зевершенню нагородження всі присутні виконали Гімн України.
Приєднуємося до привітань та дякуємо всім волонтерам, які не опускають руки і продовжують допомагати. Ви – супергерої!