За ініціативи небайдужих мешканців, добровольців територіальної оборони та громадської організації “Зелене партнерство” (голова Антоніна Розсоха) було проведено “чистий четвер” у зонах відпочинку на берегах Трубежа в мікрорайоні Лагері.
“За участі небайдужих переяславців, викладачів та студентів місцевого вишу зібрано близько 200 мішків побутового сміття, пластику, пляшок та ін. Виставлено таблички “Ганьба тим хто засмічує природу”. Члени тероборони й надалі контролюватимуть порядок у цих зонах та каратимуть нехлюїв. Звертаємось до Переяславської громади – підтримати нашу ініціативу очистити Переяслав від сміття яке забруднює природу й наше прекрасне місто! Не будьте свиньми, не смітіть там де нам ще жити” – розповідає організатор суботника, доброволець територіальної оборони Володимир Коровнівков.
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-15-14.43.10.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-15-14.43.12.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-15-14.43.18.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-15-14.43.20.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-15-14.43.22.jpg)