Знімальна група ProSLAV вчора побувала у звільнених селах Баришівської громади, щоб показати, що після себе залишає “руський мір”. Орків зупинили буквально в 40 кілометрах від Переяслава.
Важко підібрати слова, щоб описати емоції від побаченого, а особливо почутого від місцевих мешканців.
Пропонуємо до вашої уваги декілька демонстративних фото.
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0001-1.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0103.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0102.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0101.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0100.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0065.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0063.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0062.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0060.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0059.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0058.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0057.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0056.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0055.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0054.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0053.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0052.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0051.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0050.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0049.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0048.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0047.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0046.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0045.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0044.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0043.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0042.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0041.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0040.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0039.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0038.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0037.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0036.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0035.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0034.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0033.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0032.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0031.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0030.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0029.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0028.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0027.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0026.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0025.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0024.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0023.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0022.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0021.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0020.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0019.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0018.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0017.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0016.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0015.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0014.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0013.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0012.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0011.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0010.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0009.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0008.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0007.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0006.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0005-1.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0004-1.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0003-1.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/04/photo-0002-1.jpg)
Варто додати, що ми є журналістами, наші дії були узгоджені з місцевими органами влади, поліцією та нас проводили військові. Поїздки туди заборонені, це все ще небезпечно!