Спеціально для того, щоб відшліфувати всі процеси її створення, зібрав службову нараду. У ній взяли участь командувач Сил територіальної оборони Збройних Сил України Юрій Галушкін, командир територіальної оборони Київської області Олександр Коваль, голова Координаційної ради учасників АТО/ООС Віталій Баранов, командири військових частин, очільники всіх районів, а також представники поліції, ДСНС, депутатського корпусу та структурних підрозділів облдержадміністрації.
Зверну увагу на важливий момент: Київщина – перша область в Україні, яка прийняла обласну програму територіальної оборони. Будемо посилено працювати над виконанням всіх її заходів.
Ще один важливий момент: уже вступив у силу і набрав чинності Закон України “Про основи національного спротиву”. Згідно з ним, у кожній області має бути розгорнута бригада, а в кожному районі – батальйон. Це ми вже на Київщині зробили. Сфокусовані зараз на:
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![‼️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)
Підкреслю: захист населення – це питання, за яке відповідають як Збройні Сили України, так і влада всіх рівнів. Тож для мене принципово, щоб райдержадміністрації і органи місцевого самоврядування в нашому пристоличному та прикордонному регіоні ефективно вибудовували на місцях систему цивільної підтримки – допис зі сторінки голови КОДА Василя Володіна.