“Дія. Шерінг” у вищих навчальних закладах Київщини: мрія чи реальність?
У вищих навчальних закладах Київщини планують впроваджувати спеціальний функціонал «Дія. Шерінг».
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Як це буде відбуватись, обговорили представники Університету Григорія Сковороди, Академії мистецтв імені Павла Чубинського, Білоцерківського національного аграрного університету та Університету державної фіскальної служби у форматі відеоконференції під керівництвом заступника голови Київської облдержадміністрації Дениса Шугалія.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
«Україна постійно перебуває в процесі розвитку цифрових технологій. Тож питання щодо ідентифікації, верифікації, подання електронних копій документів є дуже важливим, адже в першу чергу – це зручно, а в другу – безпечно. Саме тому ми й даємо старт «Дії. Шерінг» на базі вишів. Перші результати очікуємо побачити вже наприкінці січня. Також плануємо, щоб прийом заяв і документів від абітурієнтів на наступний навчальний рік пройшов “без паперів”, – зазначив Денис Шугалій.
![🟢](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
Нагадаємо:
![▫](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcd/1/16/25ab.png)
Міністерство цифрової трансформації України розробило спеціальний функціонал «Дія. Шерінг», що передбачає використання QR-коду для отримання електронних копій цифрових документів.
![▫](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcd/1/16/25ab.png)
Цифрові документи в «Дії» найбільш захищений інструмент, а шеринг документів за допомогою QR-кодів – це сучасне рішення, що значно заощаджує час та кошти.