До уваги роботодавців! Річний звіт по квоті за 2021 рік, подається до 01 лютого 2022 року!

Відповідно до Наказу Міністерства соціальної політики від 16.05.2013 року №271 затверджено Порядок надання роботодавцями державній службі зайнятості інформацію про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

 Роботодавці – підприємства, установи та організації з чисельністю штатних працівників від 8 осіб повинні інформувати щороку, не пізніше 1 лютого після звітного року, службу зайнятості про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (перелік квотної категорії  зазначено у ч.1 ст.14 Закону України «Про Зайнятість населення»). Роботодавці самостійно розраховують квоту, зазначену в частині другій цієї статті, з урахуванням чисельності громадян, які на умовах повної зайнятості вже працюють на підприємствах, в установах та організаціях і належать до таких, що неконкурентоспроможні на ринку праці (крім осіб з інвалідністю), та забезпечують їх працевлаштування самостійно.

У разі невиконання роботодавцем протягом року квоти для працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, з нього стягується штраф за кожну необґрунтовану відмову у працевлаштуванні таких осіб у межах відповідної квоти у двократному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на момент виявлення порушення (ст. 53 ЗУ «Про зайнятість населення).

За більш детальною інформацією звертатися до Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості за адресою: м. Переяслав,  вул. Шевченка, 23 каб. №14,11 телефони для довідок (04567)51682,(04567)55395, (04567)51754.

 

Додати коментар