Перший відділ Бориспільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки запрошує громадян на військову службу за контрактом

5 січня 2022 року у Центрі розвитку підприємництва Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій за участі Першого відділу Бориспільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримкидля безробітних та шукачів роботи.
Начальник відділення рекрутингу, майор Дем’ян Карастоянов розповів, що для комплектування підрозділів територіальної оборони, розміщення яких планується на території с. Гайшин Переяславської громади, триває набір претендентів на військову службу за контрактом громадян України віком від 18 років, на такі посади: штаб-сержант, бухгалтер, водії категорії В, С, Е, D, кухар, начальник складу, оператор, механік.
В ході проведення заходу розповів присутнім про умови проходження військової служби за контрактом, вимоги до кандидатів, соціальні гарантії для військовослужбовців та розмір грошового забезпечення.
Всіх бажаючих, яких зацікавила дана інформація запрошуємо до Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості за адресою: вул. Шевченка, 23, м. Переяслав, каб.14,11; телефони для довідок: (04567)51682, (04567)51754

Додати коментар