Як і в чому зустрічати 2022 рік – рік Чорного Водяного Тигра

Для усіх нас Новий рік – це символічне свято. Свято загадкове, сповнене надій та сподівань. Початок чогось нового, обновлення та обнулення людей, подій…

Часи, коли Новий рік асоціювався з салатом олів’є, оселедцем та Дідом Морозом минули, але не минуло бажання святкувати, зазирати в коробки з подарунками, мріяти. В кожного покоління свій асоціативний ряд. Тепер, це – Санта-Клаус, кока-кола, яка завдяки рекламі стала другим новорічним напоєм після шампанського. У когось це – пляж та море (зустрічати Новий рік в теплих краях стало для багатьох новою традицією). Незмінними залишаються лише святкова метушня, черги в магазинах  та бажання правильно зустріти прийдешнє свято, аби рік який от-от настане був кращим і щасливішим за минулий. Це особливо актуально в реаліях сьогодення. 

За східною традицією рік Чорного Водяного Тигра настане 1 лютого 2022 року. Втім кого це зупиняло? Ми хочемо задобрити смугастого хижака вже зараз, а для цього прислухаємось до астрологічних порад: де, як і в чому краще зустріти прийдешній рік Чорного Водяного Тигра.

В Китаї тигр – цар звірів, тотемна тварина, яка одночасно може створювати щось нове та знищувати старе. Тотемну тварину варто задобрити, щоб у році новому зберегти усе добре, а лихе стерти з лиця землі. 

Позбуваємося старого

Щоб наступний рік був щасливим і приніс багато нових приємних несподіванок, потрібно вже зараз починати позбуватися старих, поламаних та не потрібних речей. Зробіть генеральне прибирання в усіх шухлядах, скринях та підсобках. Старі газети, оплачені рахунки, карточки, чеки – притягують в дім погану енергетику і множать в такому домі злиднів. Очистіть ретельно своє житло від усього непотребу. Від зламаних речей, тріснутих горнят та прострочених ліків. Позбувшись мотлоху ви відчуєте велике полегшення у святкову Новорічну ніч.

В чому зустріти Новий рік

Тигр – тварина сильна та різка, він не любить зайвого епатажу і оцінить стриманість та чітку симетрію ліній. 

Майже в усіх колекціях іменитих дизайнерів Нового – 2022 року в надлишку яскравих, екстравагантних суконь та нарядних комплектів. В багатьох модних журналах пишуть про актуальність паєток, оксамиту, золотих-сріблястих суконь та прозорих тканин. Це не дивно, враховуючи стрес у якому вже два роки існує весь світ. Людям хочеться свята. Гуччі, Версаче, Майкл Корс, Валентино, Сент Лаурент, усі імениті модні доми представили колекції з яскравим декором, оксамитом та тваринними принтами. Втім, тигр тварина непередбачувана. Не варто трясти перед ним пір’ям наче папуас з Нової Гвінеї. На Новорічну вечірку краще вдягнути стриману коктейльну сукню або класичний костюм в поєднанні з авторськими аксесуарами. Тигр любить натуральні тканини та м’які природні кольори. Такі, як оливковий, жовтий, помаранчевий, блакитний, медово-жовтий.

Чоловікам також варто дотримуватися класики, але тут усе значно простіше. Це можуть бути брюки і сорочка стриманих кольорів.

Що має бути на столі

Тигр – тварина хижа. На святковому столі має бути багато м’ясних та рибних страв. Пригощення бажано подавати не порізаним. Наприклад, запечену цілою курку, не порізану рибину або запечену свинну рульку.

Якщо ви – вегетаріанець, викладіть салат в формі рибини або спечіть смугасті тістечка, які нагадають нашому хижакові зебру в степах савани. Прикладом такого десерту може бути торт “Спартак” – простий у приготуванні та улюблений десерт багатьох ласунів.

На столі має бути багато страв, адже тигр любить різноманітність. Астрологи радять приготувати цього разу кілька багатошарових наїдків. Це можуть бути, як закуски (печінковий або крабовий торт), так і десерти. Ті ж астрологи забороняють вживати в Новорічну ніч 2022 року корейську кухню. Мотивують це тим, що в південних корейських провінціях вживають в їжу котів, а це може роздратувати водяного Тигра. Та не варто забувати, що в Кореї Новий рік святкують аж два рази (перший раз – 31 січня, а другий  – в лютому традиційний Соллаль), тож мабуть цього разу астрологи трішки погарячкували. 

І ще. Не забудьте про красиву сервіровку. Якщо не для тигра, то вже точно для себе. Адже як зустрінеш Новий рік, так його і продовжиш. 

Додати коментар