Напередодні святкування Дня міста Переяслава-Хмельницького працівниками цеху “Благоустрій” міського ВУКГ (начальник Олександр Легкодух) виконані роботи з реставрації та ремонту в’їзного знаку до міста. Найклейки до знаку, згідно з договором, були замовлені в міському Товаристві “Арт-клуб” (керівник Анатолій Олексенко), виконав художнє оздоблення місцевий художник, директор Районного будинку культури Віктор Янчук. Працівники цеху “Благоустрій” прикріпили та пофарбували в національні кольори в’їзний знак, тепер він має презентабельний вигляд.
Офіційний сайт
Переяславської міської територіальної громади
Menu
ОСТАННІ НОВИНИ
- 7 років тому - Оголошення про збір ідей проектів до Плану реалізації Стратегії розвитку Київської області на період 2018 – 2020 роки Оголошення про збір ідей проектів - 0 Коментарів