У КОДА презентували план розвитку громад у сфері цифровізації

Під головуванням заступника очільника Київської ОДА Дениса Шугалія відбулась онлайн-нарада з головами громад, під час якої був презентований план розвитку пристоличного регіону в сфері цифровізації.

«На сьогодні перед громадами постає багато викликів і серед них чи не найскладніші – це поєднання комфорту та соціальної привабливості з розвиненою інфраструктурою, екологічною безпекою та швидким розвитком технологій. Саме тому департамент економіки та цифровізації КОДА розробив Концепцію цифрового розвитку, розраховану до 2025 року. Це сучасна формула трансформації громади, де збалансовано інтереси громадян, міської влади та місцевого бізнесу. Тож хочу закликати учасників наради до розгляду концепції та її затвердження на найближчих сесіях, задля забезпечення стратегічного підходу до розбудови цифрової інфраструктури», – наголосив Денис Шугалій.

Зі свого боку директорка департаменту економіки та цифровізації Наталія Погрібна розповіла про визначені концепцією пріоритетні напрямки, серед яких – впровадження електронного документообігу, створення та розвиток IT-ХАБУ, розвиток е-медицини та е-освіти, а також розвиток геоінформаційної системи.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА

Додати коментар