Відбувся онлайн-вебінар на тему: «Моделювання розвитку кар’єри та професійної самореалізації особистості в сучасних умовах»

Переяслав-Хмельницька міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості продовжує проводити інформаційні заходи в режимі онлайн. 23 листопада 2021 року в Центрі розвитку підприємництва Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості був проведений інформаційний онлайн-вебінар на тему: «Моделювання розвитку кар’єри та професійної самореалізації особистості в сучасних умовах».

Викладач кафедри професійної освіти Університету Григорія Сковороди у Переяславі Марина Калашник, ознайомила учасників заходу зсутністю поняття «кар’єра», розповіла про види кар’єри, проблеми щодо розвитку професійної кар’єри та основи динаміки професійного зростання особистості. Також наголосила, що організація і планування кар’єри розглядається, як  головна передумова успішності кар’єри сучасної особистості.

Центр розвитку підприємництва працює на постійній основі та запрошує роботодавців та шукачів роботи скористатися послугами та взяти участь у заходах!

За більш детальною інформацією можна звертатись за телефонами: (04567) 5-16-82, (04567) 5-53-95, (04567) 5-17-54

 

Додати коментар