Переяславці в числі кращих легкоатлетів області

14 жовтня в День захисників і захисниць України (м. Біла Церква), в дендрологічному парку “Олександрія”, проходив чемпіонат Київської області з легкоатлетичного кросу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, чоловіків та жінок. Погода та вболівальники сприяли вдалим виступам спортсменів. Команда Переяславської ДЮСШ показала відмінний результат, зокрема:
– Мамітько Богдан на дистанції 6 км (23.53.5) здобув золото,
– Тищенко Карина на дистанції 2 км (7.39.2) виборола срібло,
серед юніорів:
– Могильний Денис на дистанції 10 км (35.07.7) став беззаперечним переможцем, а Кравчук Руслан на цій дистанції з результатом (39.49.0) став срібним призером. Естафетна команда в складі якої були наші спортсмени Тищенко Карина і Мамітько Богдан поповнили скарбничку досягнень золотими нагородами.
Варто значити, що в змаганнях серед дорослих на дистанції 2 км нашу команду представляли: ветеран спорту Ткачук Віктор та Попов Сергій. Вітаємо переможців та призерів змагань і їх тренера Миколу Мальченка.