Центральний матч вищолігового туру став окрасою другого кола

«Межигір’я» та «Десна» зіграли внічию, майже рівномірно розподіливши свої голи на два тайми. До перерви результативнішими виявилися гості, а Бондаренко забив особливий за красою м’яч. Упіймавши шкіряного у повітрі на ногу поблизу кута штрафного майданчика, екс-професіонал одним дотиком і без підготовки могутнім ударом напнув сітку в дальному верхньому куті воріт «Межигір’я». Ще двічі, як і личить справжньому бомбардиру, випереджаючи захисників і стража воріт, забив Воробей-молодший.

Здавалося, фірмовий розгром од «Десни» має знову стати реальністю. Та ні. Ближче до кінця першого тайму гості притулилися до своїх володінь, і Білошицький, першим устигнувши до м’яча, що його відбив Чангелія після пострілу Литченка, скоротив відставання. А в середині другого тайму стало помітно, що хлопці з Погребів ще й підсіли фізично. Тим часом Возний, який щойно з’явився на полі, раз у раз проривався до чужих володінь, як кажуть у таких випадках, на свіжих ногах. Як наслідок, він, скориставшись передачами Литченка та Пахолюка, таки зрівняв рахунок. А вже безпосередньо під завісу безкомпромісного та видовищного матчу той же Возний був зобов’язаний забивати і переможний м’яч, але не поцілив у порожні ворота буквально з кількох метрів…

Конкуренти «Десни» свої матчі виграли, але в різний спосіб. «Джуніорс» очікувано не мав клопотів з обухівцями після того, як Скороход вистрілив дуплетом упродовж двох хвилин наприкінці першого тайму. Спочатку Сашко, здалося, просто прострілював уздовж воріт, але голкіпер гостей невимушено допоміг йому, а потім славнозвісний Рекс скористався зручною подачею Бамби. По перерві Байдачний відзначився чудовим ударом метрів з 25-ти в «дев’ятку», а Кривошеєнко, опинившись сам на сам з голкіпером, обіграв останнього й закотив м’яча в сітку. Натомість «Авангард» зіткнувся з опором «Кристала» і навіть програв перший тайм у Баришівці. Важкий обіграв Леонідова і, курсуючи паралельно до лінії карної зони, упав, коли Товт спробував вибити шкіряного з-під його ніг. По перерві гра, здебільшого, нагадувала вулицю з одностороннім рухом. Леонідов, двічі Панфілов, а також Будзько не забили в особливо зручних ситуаціях. Але за хвилину до фінального свистка Панфілов, отримавши передачу від Будзька, тихим ударом у дальній кут приніс лідеру дорогоцінні три очки. Правда, після цього команди відіграли ще сім хвилин у насправді нервовій та безкомпромісній боротьбі.

Там же, у Баришівці, «Патріот» як номінальний гість розгромив «Моноліт» завдяки трьом дуплетам своїх бомбардирів. Особливо красивий гол провів Купрій — він запустив м’яча парашутом за спину молодому воротареві киян. Ознаменував результативною передачею повернення до «Патріота» Мурзик. А ще в ролі асистентів виступили Омельянов, Яременко та Старинський на пару з Майсоном. Однак призи найкращих гравців зустрічі — від Євгена Щербини та Вадима Кальченка — отримали Купрій та Петрук.

«Переяславщина» була неймовірно близькою до матеріального здобутку на стадіоні імені Валерія Лобановського. Левченко започаткував лік голам ударом низом у дальній кут ще в середині першого тайму. На жаль, головний стрілець господарів поля схибив у двох інших епізодах. Останнього разу — на 80-й хвилині. Чим одразу скористалися сільські футболісти, котрі буквально за хвилину заробили одинадцятиметровий зусиллями Коби, а вирок арбітра матеріалізував у гол технічний Макеєв, який, до речі, до цього також змарнував аж три голеві моменти. А зрівняв рахунок у зустрічі Бондаренко далекобійним пострілом у верхній кут. Господарі догравали матч удесятьох після травми Самойленка…

А от маловидовищний поєдинок у Ставищі гості могли виграти, але Співаков буквально на останній хвилині змарнував особливо зручну нагоду на добиванні.

ЧЕМПІОНАТ КИЇВЩИНИ-2017. 21 ТУР. 16 вересня, субота

МОНОЛІТ (Київ) — ПАТРІОТ (Баришівський район) — 0:6 (Онопченко, 15, 45+3, Купрій, 21, 90+3, Петрук, 54, 75). Нереалізований пенальті: Костюшко (Моноліт, 40).

ОБОЛОНЬ-БРОВАР-2 (Київ) — БОРИСПІЛЬ-ФАВОРИТ (Бориспіль) — 0:3 (технічний результат).

ПЕРЕЯСЛАВЩИНА (Переяслав-Хмельницький) — СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — 1:2 (Левченко, 29 — А.Бондаренко, 70, Макеєв, 81).

ДЖУНІОРС (Шпитьки) — ФК ОБУХІВ — 4:0 (Скороход, 43, 44, Байдачний, 68, Кривошеєнко, 90+1).

МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) — ДЕСНА (Погреби) — 3:3 (Білошицький, 45, Возний, 79, 82 — Є.Воробей, 4, 19, В.Бондаренко, 36).

ЛЮБОМИР (Ставище) — ЗОРЯ (Владиславка) — 0:0.

АВАНГАРД (Бзів) — КРИСТАЛ (Козин) — 2:1 (Кондратюк, 70, пн, Панфілов, 89 — Ятленко, 22, пн).

15. МОНОЛІТ (Київ) 20 1 4 15 11-58 7

Снайпери: Андрій Воробей (Десна), Євген Воробей (Десна), Петро Кондратюк (Авангард), Емануель Окодува (Сокіл) — по 15 м’ячів, Андрій Байдачний (Джуніорс) — 13, Артем Бафталовський (Десна), Сергій Зелді (Авангард), Сергій Мандровський (ФК Обухів) — по 12.

Штрафники: Максим Грачов (Межигір’я), Олександр Левенець (Джуніорс) — 23 вересня, субота, Андрій Ятленко (Кристал) — 30 вересня, субота.

Наступні матчі. 23 вересня, субота: Патріот — Бориспіль-Фаворит, Сокіл — Моноліт, ФК Обухів — Оболонь-Бровар-2 — 3:0 (технічний результат), Десна — Переяславщина, ФК Бровари — Джуніорс, Любомир — Межигір’я, Зоря — Авангард.