У місті Славутич і селі Квітневе 6 жовтня відкрили сучасні спортивні майданчики.
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/244699852_2624331974541601_2970982549048050171_n-1-300x225.jpg)
В місті Славутич і селі Квітневе 6 жовтня відкрили сучасні спортивні майданчики. Об’єкти встановлено в рамках програми “Здорова країна”, спрямованої на організацію оздоровчої рухової активності громадян та започаткованої Президентом України Володимиром Зеленським.
![‼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)
В рамках відкриття провели ознайомлювальні тренування зі спортсменами громад і місцевими жителями. Унікальність “активних” парків полягає в тому, що кожен тренажер багатофункційний. Поруч з кожним знаряддям є QR-код, завдяки якому можна дізнатися які вправи і як правильно виконувати на спортивному майданчику. “Активні” парки розташовані в загальнодоступних місцях відпочинку.
![‼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)
Наразі в Київській області встановлено 45 “активних” парків.